top of page

SIK SORULAN SORULAR

Yazılımda neleri değiştiriyorsunuz?

Sabit değerlerle oynayarak değil, aracınızdan kazandığımız gücü dengeli bir şekilde parçaların üzerine dağıtarak güç kazanıyoruz. Böylelikle her parçanın üzerine ortalama %3-4 iş yükü biniyor ve buda tamamen üretici limitleri dahilinde olduğundan herhangi bir kayba sebep olmuyor.

Mutlu Müşterilerimizin Yorumları

Yaptırmadan önce aracıma zarar vereceğine dair endişelerim vardı. Aracımın performansının artması ile birlikte yakıttan da tasarruf eder oldum. Üstelik istediğin zaman Fabrika ayarlarına geri dönebiliyor olmak beni ikna etti. memnunum - Ali KAYNARCA - KONYA

Nasıl bir garanti vaad ediyorsunuz?

Yüklenilen yazılımın düzgün çalışması ile ilgili 3 yıl garanti. Üretici tarafından yapılan güncellemeler için 3 yıl ücretsiz düzenleme. 3 yıl ücretsiz olarak aracı orjinale çevirebilme (örneğin aracınızı satarken) Aracınıza özel ayarlama ve herhangi bir parça takmadan sadece yazılım ile güç alma garantisi. Aracınıza özel yazılımın tamamen şirketimizde özel olarak hazırlanma garantisi. 15 gün içerisinde koşulsuz para iade garantisi.​

Sigorta, kasko yada vergide değişiklik olacak mı?

Bütün sigorta kasko şirketleri primleri aracın değeri, sürücü yaşı ve aracın yedek parça fiyatlarına göre hesaplar, bu sebeple motor gücünüzün artması motorlu taşıtlar verginizde dahil hiçbirşeyi değiştirmeyecektir.

Aracıma Zarar verir mi?

Hayır.Yazılım bir programlama işlemi olduğu için mekanik müdahale gerekmez.Bilgisiz kişiler tarafından müdahale edilmediği sürece programlamanın bozulma ihtimali milyonda 1 denilecek kadar azdır.

Aracımdan parça mı sökülecek?

Yeni nesil araçların neredeyse tamamında OBD bağlantı noktası olduğu için özel OBD soketleri ile aracınıza bağlanılır ve hiç bir kısmı sökülmez.Eski nesil araçlarda veya OBD bağlantısı olmayan araçlarda ise ECU (beyin) araçtan dışarı çıkartılır (ASLA İÇİ AÇILMAZ VE SÖKÜLMEZ) bilgisayara kabloları aracılığıyla bağlanır.

Orjinaline döndürebilir miyim, anlaşılır mı?

Elbette. ByEcu yapmış olduğu tüm otomobil yazılımlarında aracınızın ilk günki orjinal yazılımını arşivinde bulundurur. Talebinize en uygun hizmeti daimi olarak sizlere sunar.

Aracımın garantisini bozar mı?

Aracınızı yazılım ile servise götürmeniz ve müdahale ettirmeniz durumunda aracınız garanti dışı kalacaktır. Ancak servis öncesinde ByECU bayilerine gelerek orjinal yazılımınıza dönebilir, garanti hizmetlerinizden faydalanabilir ardından tekrar yazılım versiyonuna geçebilirsiniz.

Aracımın garantisini bozar mı?

Aracınızı yazılım ile servise götürmeniz ve müdahale ettirmeniz durumunda aracınız garanti dışı kalacaktır. Ancak servis öncesinde ByECU bayilerine gelerek orjinal yazılımınıza dönebilir, garanti hizmetlerinizden faydalanabilir ardından tekrar yazılım versiyonuna geçebilirsiniz.

Arıza lambası sönmüyor?

Aracınızın neden arıza lambası ile uyarı verdiğini, hangi parçanın arızalı olduğu v.b. konularda destek olabiliriz.

Otobüs, kamyon, kamyonetlere uygulanır mı?

Elbette. Özellikle uzun yol vasıtalarında (Otobüs,Kamyon,Tır) çok ciddi yakıt tasarrufu sağlar, tork ve hp artışı yaşarsınız.

bottom of page